Pouze online

Maori

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů

 • Zakoupením náramku přispějete na zlepšení životních podmínek opuštěných zvířat
 • Tvoříme v ČR ručně a s láskou
 • Každý šperk je originál, vytvořen pouze jednou
 • Minerály čistíme v horských pramenech

Přívěsek: strom života
Minerály: hematit, křišťál, jadeit, howlit
Délka náramku: 15 -17 cm
Velikost minerálních kamenů: 6 mm

Více informací

Tento produkt již není na skladě

395,00 Kč

Více informací

Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů, stylový a přesto praktický. Precizně vyrobený minerální náramek je ukázkovým příkladem toho, jak moc na detailech záleží. Minerály jsou navlečeny na velmi kvalitním a pevném pružném vlákně transparentní barvy, je možné ho natáhnout až na obvod cca 18 cm.

 • Každý kousek je vytvořen podle vlastního návrhu jako jedinečný originál, který existuje pouze jednou.
 • K výrobě šperků jsou vždy použity vysoce kvalitní materiály, které drží svůj tvar a netrhají se.
 • Fungujeme na principu charitativního projektu. 5% ze zisku každého výrobku je věnováno na zlepšení životních podmínek opuštěných zvířat.
 • Minerály jsou čištěny v horských pramenech Krušných hor.
 • Šperky jsou vyráběny ručně s láskou a pečlivostí v České republice.
 • Hlavní funkcí minerálních šperků je pročišťování negativních energií.
 • Balíčky balíme s ohledem na přírodu > šetrně, ekologicky, zero – waste.

Budete-li chtít velikost náramku upravit nebo změnit motiv přívěsku, napište to při objednávce do políčka „poznámky”.

Křišťál
Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychikusamostatnost, pomáhá sebezdokonaleníochraňuje před vším zlým a negativnímharmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru a zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření. Je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubůneurologické a střevní potíženevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu a uvádí tělo do rovnováhy.

Jadeit (zelený)
Přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily, léčí ledviny, močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost, pomáhá při porodu. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. Jako kámen snů, přináší sny nahlížející do hloubky našeho nitra. Uklidňuje nervový systém, harmonizuje nefungující vztahy, pomáhá realizovat touhy a vášně, má nejblíže k centru srdce.

Hematitové srdíčko
Hematit je zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý kámen, který  je mocný ve vytahování nemocí z těla. Zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví. Uzemňujeochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang, zajišťuje nerovnováhu meridiánu, čímž napravuje nevyváženosti jin. Vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek. Léčí křeče v nohoupomáhá rovnat záda a působí příznivě i při zlomenináchZahání úzkost a nespavost. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klidmír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť (obzvláště účinný na matematiku a technické předměty). Pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídánímkouřením a dalšími špatnými návyky.

Howlit
Přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit. Umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných. Uklidňuje city, činí nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitunetoleranci a podrážděnost, učí trpělivostipotlačuje hněvsobecké chování, účinkuje proti lenosti, podporuje nezávislostzodpovědnostcílevědomost a posiluje pevnou vůli. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě a otevírá srdeční čakru. Howlit odstraňuje všechny problémy s nedostatkem vápníku, posiluje zubykostinehty. Podporuje látkovou výměnu, potlačuje poruchy trávicího traktuzažívací potíže, pomáhá při dietě a vyhrát boj s obezitou.
Vhodný pro všechny znamení.

Strom života byl symbolem náboženským a mytologickým s opravdu hlubokým duchovním významem. Strom obecně má původ v dávných dobách a byl vždy předmětem uctívání a modliteb. Stromy byly totiž centrem energie a léčitelství, neboť sdružovaly vše živé. Tedy pokud milujete a chováte respekt k lidem, zvířatům či přírodě, symbol stromu života by Vám neměl být cizí.

Krásný dárek pro maminku, babičku, kamarádku, sestru, tetu nebo jinou vaší milovanou osobu, i jako poděkování.
Náramky jsou fotografovány na denním světle a čištěny v horských pramenech Krušných hor.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: