U nás vše začíná v srdci. Ruční tvorba, která rozzáří vaši duši i prostor. Najdete u nás ručně malované obrazy, náramky z minerálů na ruce i kotníky, minerální přívěsky pro naše zvířecí lásky, sójové svíčky, záložky do knížky a mnoho dalších radostí. Veškeré minerály jsou rituálně očištěny a nabity na slunečním nebo měsíčním svitu. Každý produkt je jedinečný, vytvořen pouze jednou, s největší pečlivostí, pokorou a láskou. Zakoupením výrobku přispějete na zlepšení životních podmínek opuštěných zvířat.

 

O Kačí

Jmenuji se Kateřina a mám povahu upřímného dobrodruha, který miluje Život a chová hlubokou úctu k přírodě a její dokonalé moudrosti. Jsem tvořivá spontánní bytost. Malba a tvoření se pro mě stalo energií, terapií i meditací a nekonečným prostorem mé duše, ve které nejsou žádné hranice. Inspiraci nacházím v přírodě, na cestách i v myšlenkách. Od dětství Cítím, Naslouchám, Věřím… kdo mě zná, řekl by, že až moc naivně. A proto tvořím tak, jako když jsem byla malá. Bez pravidel, bez zadání. Skutečně a opravdově. V dětské radosti a plné upřímnosti.

Umění je pro mě láska, filozofie i realizace snu. Je to síla, která mi dává energii a úsměv. Umění staví mosty mezi lidmi… a to mě přivedlo k tomu, že bych chtěla tu samou radost předávat i ostatním.

Proto vznikl projekt Nyno.cz, pojmenovaný po někom, kdo byl u samotného zrodu a nevynechal asistenci u tvorby jediného výrobku. Nejvěrnější parťák do každé nepohody, aneb dlouhosrstá čivava a nejukecanější pes z celého města >> Nyno.

Nynousek

Dalo by se říct, že Nyno.cz se skládá z jednoho človíčka a jednoho prdlého psa, a zároveň z celé mé rodiny i blízkých přátel. Snad každý se někdy k mé tvorbě připojil všemožným způsobem, ať už při balení a odesílání balíčků, tak i jako pomocník při lití a zdobení svíček, vymýšlení vizuálu minerálních šperků, tvorbě a chodu webu nebo jako vzácný a vážený kritik a rádce.

Na těchto stránkách najdete ruční a originální tvorbu vyrobenou s láskou a pečlivostí. Každá vytvořená radost nese své jméno a příběh, každá je naprosto jedinečná. Protože každý z nás je jedinečný. A právě to se snažím vdechnout do každého srdcem vyrobeného originálu. 

Za penízky ze zisku každého výrobku přispívám na zlepšení životních podmínek opuštěných zvířátek.

Útulek Řepnice