Nové produkty

Slevy

Pouze online

Minerální náušnice Dimittetur illi

Nový produkt

Náušnice z minerálních kamenů - s mašličkou
Minerály: tygří oko (magenta), kunzit
Materiál: chirurgická ocel 316L a silikonové transparentní zarážky
Délka včetně zapínání: 4 cm
Velikost minerálních kamenů 6 a 8 mm

Inspirováno přírodou

Více informací

Pouze jeden kus!

165,48 Kč

-16%

197,00 Kč

Upozornit na snížení ceny

Více informací

Každý výrobek je vytvořen ručně podle vlastního originálního návrhu s láskou a pečlivostí, a to pouze jednou jedinkrát.

Kunzit 
chrání před elektromagnetickým zářením a před negativitou jakéhokoliv druhu. Pomáhá svobodně se vyjádřit, pročišťuje staré emoce, zlepšuje náladu v období citových problémů a depresí. Navrací nevinnost těm, kteří museli příliš rychle dospět. Tiší vztek, nervozitu a strach. Podporuje soustředění, pomáhá přitahovat lásku a vede k pokoře. Uvolňuje svaly a stres, mírní bolest kloubů, působí na oběhový systém a nervy, neutralizuje následky anestezie, posiluje imunitu, působí proti depresím, potlačuje paniku.

Tygří oko (magenta) je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese. Vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, léčí oči a krk, odstraňuje křeče. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti. Zpomaluje metabolismus, mírní stres, vznětlivost. Pomáhá jednat na základě rozumu místo citů. Pomáhá při rozhodování a důležitých jednáních.

Náušnice jsou vyrobeny z přírodních minerálních kamenů a jsou vhodné  pro alergiky.
Náušnice jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které mají řadu vynikajících vlastností. Pro výrobu náušnic používáme chirurgickou ocel s označením 316L. Jedná se o nejkvalitnější nerez-ocelovou slitinu, která svými vlastnostmi předčila i v minulosti nejoblíbenější kovy jako zlato a stříbro. Tato vysoko jakostní ocel s označením 316L patří mezi hypoalergenní materiály, neoxiduje, nečerná, nereaguje s kůží a je velice odolná vůči odření, jakémukoliv poškození a stále si udržuje svůj lesk. Díky těmto vlastnostem je v současnosti velmi žádaná a oblíbená. Součástí náušnic jsou také náušnicové zarážky v provedení transparentního silikonu, který je velmi lehký a hypoalergení. Je také příjemnější při kontaktu s pokožkou než zarážka kovová.

Krásný dárek pro maminku, babičku, kamarádku, sestru, tetu nebo jinou vaší milovanou osobu, i jako poděkování.

Náušnice jsou fotografovány na denním světle a čištěny v horských pramenech Jizerských hor.

Máte zájem o své originální náušnice? Sestavte si je! Nebo nám napište a společně jim dáme tu správnou podobu.
Stačí vybrat velikost, počet a druh minerálů. Vybírat můžete podle konkrétních minerálních kamenů, barev, intuice, účelu, znamení zvěrokruhu nebo nemoci. :))

  • Comments ()
  • Reviews (0)

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: