Pouze online

Minerální přívěsek / klíčenka Daughter

Nový produkt

Klíčenka / přívěsek na kabelku či batoh

  • Zakoupením přispějete na zlepšení životních podmínek opuštěných zvířat
  • Každý šperk je originál, vytvořen pouze jednou
  • Tvoříme v ČR ručně a s láskou
  • Minerály čistíme v horských pramenech
  • Balíme ekologicky

Karabinka ve tvaru srdíčka
Minerály: rodonit, oranžový kalcit
Délka: 7,5 cm (včetně karabinky)
Velikost minerálních kamenů 8 mm

   3-2-removebg-preview.png  

Více informací

Pouze jeden kus!

265,00 Kč

Upozornit na snížení ceny

Více informací

Přívěsek je zapleten přímo na karabince, pomocí které se připne na klíče, batoh, kabelku nebo obojek vašeho zvířecího miláčka.

Rodonit přináší citovou rovnováhu, navozuje pocit lásky, uzemňuje energii, odstraňuje následky šoku a paniky, pomáhá v případech závislosti na jiných osobách, hojí citová zranění z minulosti, dodává schopnost odpouštět, pomáhá odradit od pomsty, budovat důvěru, zůstat v klidu ve stresových situacích, vyvažuje tělesnou a duševní energii, svému majiteli pomáhá dosáhnout nejvyššího možného potenciálu.

Oranžový kalcit je kamenem druhé čakry, ovlivňuje pohlavní orgány, močový měchýř, ledviny i střeva. Napomáhá při nemocech slinivky a žlučníku, při čištění krve a stimuluje činnost ledvin. Napomáhá uvést do rovnováhy ženské hormony, působí příznivě při léčbě sexuálních dysfunkcí i při psychických problémech. Oranžový kalcit dokáže zmenšovat obavy a stres, posiluje sebedůvěruposiluje intuici. Kalcit také dokáže vytvářet vstřícné a harmonické prostředí, podporuje konverzaci a pomáhá prolamovat ledy. Posiluje intuici, zvyšuje sebevědomí a nebo dokonce dokáže zažehnout milostné vztahy. Jeho teplá oranžová barva je velmi energetizující a pokud jej nosíte na ruce, dokáže Vás povzbuzovat, když se cítíte unaveni a bez energie.

Krásný dárek pro vašeho zvířecího miláčka, lze připnout na obojek nebo k pelíšku pro jeho ochranu a energii. Zároveň se dá používat jako klíčenka, která je ideálním dárkem například pro vašeho přítele, kamaráda, tatínka, maminku, sestru, babičku nebo jinou vaší milovanou osobu, i jako poděkování.

Přívěsky jsou fotografovány na denním světle a čištěny v horských pramenech Jizerských hor.

  • Comments ()
  • Reviews (0)

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: