Nové produkty

Slevy

Pouze online

Obraz - Ve tvém úsměvu je slunce

Nový produkt

Materiály: Povrch: Natažené plátno
Technika: Akryl na plátně
Autor: Bc. Kateřina Drbalová
Projekt: Nyno.cz
Rok: 2019
Rozměry: 

  • Šířka: 30 centimetrů
  • Výška: 40 centimetrů
  • Hloubka: 1,5 centimetru

Obraz je signovaný a zafixovaný.

Více informací

Pouze jeden kus!

1 092,00 Kč

-16%

1 300,00 Kč

Upozornit na snížení ceny

Více informací

O autorce:

Kačí má povahu upřímného dobrodruha, který miluje Život a chová hlubokou úctu k přírodě a její dokonalé moudrosti. Je tvořivá spontánní bytost. Malba a tvoření se pro ni stalo energií, terapií i meditací a nekonečným prostorem duše, ve které nejsou žádné hranice. Inspiraci nachází v přírodě, na cestách i v myšlenkách. Umění je pro ni láska, filozofie i realizace snu. Je to síla, která jí dává energii a úsměv, který ráda předává i ostatním.

Většinou maluje tím, co má zrovna po ruce, málokdy to ale bývá štětec. Často si u malby přisvojí příbory, zničí klubové karty, nespočet houbiček na nádobí, špachtlí na těsto, zdobiček na polevy nebo i fén na vlasy. Malovat se dá vlastně čímkoliv, a když má představu o výsledném efektu, je ochotná vyzkoušet takřka cokoliv.

„Jdu s barvou ven. Svíčky, náramky a veškerá má tvorba, za kterou se skrývá část mého já, to je jedna věc. Ale mé vlastní obrazy? To už se bavíme o kusu mého srdce, dlouhém času z mého života a často i o vlastních intimních zážitcích nebo vzpomínkách na různá místa či události. Tenhle obraz jsem namalovala v roce 2019. Místo toho, abych si představovala jeho popularitu, přála jsem si, aby ho nikdo neviděl. V každém obraze je kus mě… a já se tak bála (a pořád ještě bojím) zveřejnění. Protože dokud obrazy nikdo neuvidí, nemůže je ani zkritizovat a pro mě to znamená, že ani nemůže nahlédnout do mého soukromí, a to pak jakkoli komentovat. Své obrazy neberu jen jako designovou dekoraci nebo terapii při malbě. Jsou to deníky, ke kterým mám určitý vztah. Přemohla jsem sama sebe. Tady jsou. V celé své kráse. Posílám je do světa. Mně už v životě štěstí přinesly, je na čase, aby dělaly radost dál.“

Více zajímavostí o tvorbě najdete na webu www.nyno.cz nebo se můžete informovat prostřednictvím e-mailu info@nyno.cz

  • Comments ()
  • Reviews (0)

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: