Nové produkty

Slevy

Pouze online

Náušnice Minnie

Nový produkt

Náušnice z minerálních kamenů
Minerály: růženín, křišťál, rodonit
Materiál: chirurgická ocel 316L a silikonové transparentní zarážky
Velikost minerálních kamenů: 6 a 8 mm

 • Zakoupením šperku přispějete na zlepšení životních podmínek opuštěných zvířat
 • Tvoříme v ČR ručně a s láskou
 • Každý šperk je originál, vytvořen pouze jednou
 • Minerály čistíme v horských pramenech a Myrhou

Více informací

Pouze jeden kus!

249,00 Kč

Upozornit na snížení ceny

Více informací

Jedná se o jemný elegantní šperk z minerálních kamenů a chirurgické oceli, stylový a přesto praktický. Chirurgická ocel 316L je velmi oblíbená pro svou tvrdost, stálobarevnost a především pro své hypoalergenní vlastnosti. Precizně vyrobené minerální náušničky jsou ukázkovým příkladem toho, jak moc na detailech záleží.

 • K výrobě šperků jsou vždy použity vysoce kvalitní materiály, které drží svůj tvar, barvu a netrhají se.
 • Každý kousek je vytvořen podle vlastního návrhu jako jedinečný originál, který existuje pouze jednou.
 • K výrobě šperků jsou vždy použity vysoce kvalitní materiály, které drží svůj tvar a netrhají se.
 • Fungujeme na principu charitativního projektu. 5% ze zisku každého výrobku je věnováno na zlepšení životních podmínek opuštěných zvířat.
 • Minerály jsou čištěny v horských pramenech Krušných hor.
 • Šperky jsou vyráběny ručně s láskou a pečlivostí v České republice.
 • Hlavní funkcí minerálních šperků je pročišťování negativních energií.
 • Balíčky balíme s ohledem na přírodu > šetrně, ekologicky, zero – waste.

Růženín
Je léčivý kámen, dodávající životní energii. Je symbolem láskykrásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásceJe velmi vhodný pro děti. Má pozitivní účinek u chorob ledvinsrdcejaterplic a genitálií. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocíchpsychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleninypuchýře a vyhlazuje pleť.

Rodonit přináší citovou rovnováhu, navozuje pocit lásky, uzemňuje energii, odstraňuje následky šoku a paniky, pomáhá v případech závislosti na jiných osobách, hojí citová zranění z minulosti, dodává schopnost odpouštět, pomáhá odradit od pomsty, budovat důvěru, zůstat v klidu ve stresových situacích, vyvažuje tělesnou a duševní energii, svému majiteli pomáhá dosáhnout nejvyššího možného potenciálu.

Křišťál
Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychikusamostatnost, pomáhá sebezdokonaleníochraňuje před vším zlým a negativnímharmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru a zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření. Je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubůneurologické a střevní potíženevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu a uvádí tělo do rovnováhy.

Krásný dárek pro maminku, babičku, kamarádku, sestru, tetu nebo jinou vaší milovanou osobu, i jako poděkování.

Šperky jsou čištěny pomocí vykuřování Myrhou.

 • Comments ()
 • Reviews (0)

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: