Nové produkty

Slevy

Šperk na míru - online forma

Energetické šperky z minerálních kamenů s libovolnými přívěsky dle přání (stříbrný, zlatý nebo rose gold) s možností dalších komponentů. Šperky lze vytvořit přímo pro Vás na míru podle znamení zvěrokruhu, intuice, nemoci, oblíbených barev i vlastností jednotlivých minerálů.
Velikost minerálů: na přání 6 mm nebo 8 mm.

Více na stránce: Vše o minerálech

Více informací

Upozornit na snížení ceny

Více informací

Přejete si darovat například náramek a přesně víte, jaké by měly mít minerály vlastnosti? Například zmírnit stres, přinést hluboký klid, navodit citovou rovnováhu, pomoc překonat nervozitu, podpořit kreativitu, dodat sílu, zmírnit depresi, posílit zdraví, detoxikovat, zmírnit bolest zad, zvýšit sebevědomí nebo posílit energii a dodat trpělivost..? Moc rádi Vám pomůžeme vybrat ideální minerály pro Vás nebo Vaše blízké.

Výběr minerálů

      A nyní to nejdůležitější – výběr svého minerálního kamene. Při tak velkém množství kamenů je výběr opravdu obtížný. Jestliže minerální náramek dostanete darem, je všechno jednodušší. Chcete-li minerály ke konkrétnímu účelu, velmi rádi vám s výběrem pomůžeme dle oficiálního rejstříku.

      Nevíte-li přesně, nač minerální náramek potřebujete, ale láká vás představa nějaký nosit jen tak pro radost nebo třeba darovat, je moudré vycházet z data narození, a vybrat tak minerály, které rezonují s vaším (nebo obdarovávaným) astrologickým znamením a uzemňují nebeské energie.

      Samozřejmě je také možnost zvolení minerálů náhodným výběrem. Věřte své intuici! Dejte minerálům příležitost upoutat vaši pozornost. Minerál, který vás osloví, bude jistě ten správný.

Správné změření zápěstí

      Obvod zápěstí, na kterém budete náramek nosit, změřte buďto pomocí krejčovského metru nebo provázku, který poté přiložíte k pravítku. Metr ani provázek do ruky nezařezávejte, ale ani nenechávejte příliš volný, ideálně, pokud se dá metrem nebo provázkem po zápěstí mírně otáčet. Hodnotu uvádějte v cm.

      Pokud máte náramek jako dárek a neznáte velikost, vůbec to nevadí, společně to dáme dohromady. Můžete objednat tu velikost, která bude vyhovovat podle vašeho odhadu.
Standardní velikost je 16 – 17 cm.

      Pokud vám nevyhovuje velikost uvedená u náramku, rádi vám jej zdarma na míru upravíme. Stačí při objednávce do poznámek (nebo zvlášť v odpovědi na potvrzovací e-mail) připsat těsný obvod zápěstí, případně, zda máte náramek radši více volný. Do obvodu zápěstí 23 cm je úprava zdarma.

  • Comments ()
  • Reviews (0)

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: