Minerální náramek - Vitae - lotosový květ Zobrazit větší

Pouze online

Minerální náramek - Vitae - lotosový květ

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů
Přívěsek - lotosový květ
Minerály: tygří oko a růženín
Délka náramku: 16-18 cm / na požádání lze upravit
Velikost minerálních kamenů 6 mm
Kamínky jsou od sebe odděleny kovovými aplikacemi, jež dávají náramku atraktivní vzhled
Vhodné pro všechna znamení zvěrokruhu

   3-2-removebg-preview.png  

Více informací

Pouze jeden kus!

380,00 Kč

Upozornit na snížení ceny

Více informací

Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů. Náramek je velmi flexibilní, je možné ho natáhnout až na obvod cca 24 cm - vhodný i pro silnější ruku. Kamínky jsou navlečeny na silném pružném vlákně transparentní barvy.

Lotosový květ souvisí především se životem. Jedná se o květ, který se zrodil z bláta a bažiny, symbolizuje také překonání, sílu, schopnost překonat lépe potíže a vidět pozitivní stránku situace. V buddhismu je také spojen s čistotou a probuzením duchovnosti tím, že se dokonale narodí z nečekaného místa. V přírodě pochází lotosový květ z Asie, je známý jako ornament pro jeho dlouhověkost, semena mohou klíčit až 13 století.

Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese. Vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, léčí oči a krk, odstraňuje křeče. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti. Zpomaluje metabolismus, mírní stres, vznětlivost. Pomáhá jednat na základě rozumu, místo citů. Pomáhá při rozhodování a důležitých jednáních.

Růženín je léčivý kámen, dodávající životní energii. Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Je velmi vhodný pro děti. Má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Krásný dárek pro maminku, babičku, kamarádku, sestru, tetu nebo jinou vaší milovanou osobu, i jako poděkování.

  • Comments ()
  • Reviews (0)

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: