Sleva! Minerální náramek - Sapientiae - kočičí přívěsek Zobrazit větší

Pouze online

Minerální náramek - Sapientiae - kočičí přívěsek

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů
Přívěsek: kočička
Minerály: turmalín (verdelit) a zelený jadeit
Délka náramku: 16 -18 cm / na požádání lze upravit
Velikost minerálních kamenů 6 mm
Vhodné pro všechna znamení zvěrokruhu

   3-2-removebg-preview.png  

Více informací

Pouze jeden kus!

330,00 Kč

-50,00 Kč

380,00 Kč

Upozornit na snížení ceny

Více informací

Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů. Náramek je velmi flexibilní, je možné ho natáhnout až na obvod cca 24 cm - vhodný i pro silnější ruku. Kamínky jsou navlečeny na silném pružném vlákně transparentní barvy.

Jadeit zelený přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily, léčí ledviny, močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost, pomáhá při porodu. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. Jako kámen snů, položen na čele, přináší sny nahlížející do hloubky našeho nitra. Uklidňuje nervový systém, harmonizuje nefungující vztahy, pomáhá realizovat touhy a vášně, má nejblíže k centru srdce.

Turmalín (verdelit) je účinný léčitel těla i duše, zvyšuje imunitu, léčí dětská onemocnění, příznivě působí na srdce a páteř, usnadňuje porod, pomáhá při dyslexii. Propojuje, čistí a harmonizuje čakry, odstraňuje bloky z aury, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Je v mnoha ohledech jedinečný kámen, nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost, pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost, strach, je ochranným šamanským kamenem. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad rozčilujícími situacemi. Přitahuje peníze a obchodní úspěch, přináší hojnost a prosperitu, podporuje otevřenost, kreativnost, trpělivost, detoxikuje, zahání únavu, snižuje hmotnost, léčí oči, srdce, mozek, imunitu, zklidňuje hyperaktivní děti, léčí rostliny.
Korálek z minerálu Turmalín je přírodní dobarvovaný polodrahokam.

Krásný dárek pro maminku, babičku, kamarádku, sestru, tetu nebo jinou vaší milovanou osobu, i jako poděkování.

  • Comments ()
  • Reviews (0)

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: