Nové produkty

Slevy

Pouze online

Přívěsek / klíčenka s písmenky na přání

Nový produkt

Klíčenka / přívěsek na kabelku či batoh nebo přívěsek pro vaše zvířecí miláčky z minerálních kamenů a písmenek
Přívěsek: dle vašeho přání
Karabinka: ve tvaru srdíčka nebo oválná
Minerály: dle výběru
Délka: záleží na délce textu (počtu písmenek)
Velikost minerálních kamenů: dle výběru (6 nebo 8 mm)

3-2-removebg-preview.png

Více informací

289,00 Kč

Upozornit na snížení ceny

Více informací

Přívěsek je zapleten přímo na karabince, pomocí které se připne na klíče, batoh, kabelku nebo obojek či pelíšek vašeho zvířecího miláčka.

Do poznámky v košíku uveďte, o jaké minerály máte zájem, pokud už je víte konkrétně. Vybírat můžete podle konkrétních minerálních kamenů, barev, intuice, účelu, znamení, nemoci nebo vlastností minerálů.

Minerální kameny se používají jako ochranné talismany, které mohou tišit a působit na nemoci či pomáhat s obnovením rovnováhy mysli, těla i duše. Každý minerál má vlastní jedinečnou vibraci, barvu, tvar i energii. Věříme v jejich sílu a respektujeme moc Matky Přírody. Proto chceme myslet i na naše milované domácí mazlíčky a zlepšit jim cestu životem. Podpořit zdraví, emocionální pohodu a zvládání všeho co je v životě potká. Vytváříme proto pro ně přívěsky a je na vás, který se rozhodnete jim pořídit. Přívěsky zavěste na obojek a nechte proudit a působit pozitivní energii. Zaslouží si to! Jsou vhodné pro kočky, psy, králíčky i koně.

Krásný dárek pro vašeho zvířecího miláčka, lze připnout na obojek nebo k pelíšku pro jeho ochranu a energii. Zároveň se dá používat jako klíčenka, která je ideálním dárkem například pro vašeho přítele, kamaráda, tatínka, dědečka, maminku, sestru, babičku nebo jinou vaší milovanou osobu, i jako poděkování.

Přívěsky jsou fotografovány na denním světle a čištěny v horských pramenech Krušných hor.

UPOZORNĚNÍ: 
Vzhledem k časové náročnosti výroby tohoto produktu může vyexpedování trvat o 2 až 3 dny déle.
Děkujeme za pochopení.

  • Comments ()
  • Reviews (0)

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: